Anunturi gratuite - Evrika.ro

Anunturi gratuite Publicare anunt gratuit Cautare anunturi Categorii Intrebari frecvente Contact

Cautare avansata

Oportunitati, Afaceri » Oferte locuri de munca

Angajam agent de paza in Corsica - 2017-07-10

Staf Temp Ro angajeaza agent de paza/ paznic vorbitor de limba franceza la nivel conversational pentru un camping de 4* din Corsica.

Candidatul ideal:
"˘Minim 1 an experienta ca Agent de paza si cazier curat;
"˘Studii medii
"˘Abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
"˘Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania pentru cel putin ultimele 30 de zile anterioare angajarii
"˘Disponibilitate pentru plecare rapida
"˘Disponibilitate de a lucra in tura de noapte
Descrierea jobului
Responsabilitati
"˘Raporteaza ierarhic orice neconformitate constata in activitatea pe care o desfasoara;
"˘Informeaza prompt sefii ierarhici si organele de politie asupra oricaror evenimente ce tin de competenta acestora (sustragere, furt, distrugere, vatamare corporala, etc.) si ia masuri de conservare a probelor;
"˘Raspunde de toate bunurile aflate in paza in timpul desfasurarii serviciului;
"˘Nu permite intrarea in obiectiv a persoanelor aflate in stare de ebrietate sau sub influenta bauturilor alcoolice;
"˘In cazul unor evenimente va anunta Salvarea, Pompierii sau cea mai apropiata sectie de Politie in functie de situatie.

Beneficii:
"˘Salariul atractiv 1500 euro net/168 ore
"˘Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman
"˘Cazare asigurata
"˘Asigurare medicala internationala gratuita
"˘Suport pe durata detasarii

Persoanele interesate ne pot contacta la numarul 0770589355

Angajam agent de paza in Corsica
Numele:Staff Temp Ro
Adresa:Str. Calcarului, Nr. 19b, Ap. 3
Localitate:Brasov
Judet:Brasov
e-mail:recrutarestafftemp.ro

* Intreaga responsabilitate de orice natura asupra continutului anuntului revine autorului.

Afisari 214

Alte anunturi publicate de Staff Temp Ro

Staff Temp Romania angajeaza Electrician

Montator tamplarie PVC

Confectioner Tamplarie Aluminiu Franta

Vopsitor industrial

Macelar pentru Franta

Angajam ospatar/ospatarita pentru Corsica

Angajam sculer-matriter in Franta

Staff Temp Romania angajeaza fierar betonist in Franta

Mecanici utilaje grele