Anunturi gratuite - Evrika.ro

Anunturi gratuite Publicare anunt gratuit Cautare anunturi Categorii Intrebari frecvente Contact

Cautare avansata

Oportunitati, Afaceri » Oferte locuri de munca

Angajam agent de paza in Corsica - 2017-07-10

Staf Temp Ro angajeaza agent de paza/ paznic vorbitor de limba franceza la nivel conversational pentru un camping de 4* din Corsica.

Candidatul ideal:
"˘Minim 1 an experienta ca Agent de paza si cazier curat;
"˘Studii medii
"˘Abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
"˘Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania pentru cel putin ultimele 30 de zile anterioare angajarii
"˘Disponibilitate pentru plecare rapida
"˘Disponibilitate de a lucra in tura de noapte
Descrierea jobului
Responsabilitati
"˘Raporteaza ierarhic orice neconformitate constata in activitatea pe care o desfasoara;
"˘Informeaza prompt sefii ierarhici si organele de politie asupra oricaror evenimente ce tin de competenta acestora (sustragere, furt, distrugere, vatamare corporala, etc.) si ia masuri de conservare a probelor;
"˘Raspunde de toate bunurile aflate in paza in timpul desfasurarii serviciului;
"˘Nu permite intrarea in obiectiv a persoanelor aflate in stare de ebrietate sau sub influenta bauturilor alcoolice;
"˘In cazul unor evenimente va anunta Salvarea, Pompierii sau cea mai apropiata sectie de Politie in functie de situatie.

Beneficii:
"˘Salariul atractiv 1500 euro net/168 ore
"˘Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman
"˘Cazare asigurata
"˘Asigurare medicala internationala gratuita
"˘Suport pe durata detasarii

Persoanele interesate ne pot contacta la numarul 0770589355

Angajam agent de paza in Corsica
Numele:Staff Temp Ro
Adresa:Str. Calcarului, Nr. 19b, Ap. 3
Localitate:Brasov
Judet:Brasov
e-mail:recrutarestafftemp.ro

* Intreaga responsabilitate de orice natura asupra continutului anuntului revine autorului.

Afisari 59

Alte anunturi publicate de Staff Temp Ro

Vopsitor industrial

Angajam ospatar/ospatarita pentru Corsica

Confectioner Tamplarie Aluminiu Franta

Macelar pentru Franta

Angajam sculer-matriter in Franta

Staff Temp Romania angajeaza fierar betonist in Franta

Staff Temp Romania angajeaza Electrician

Montator tamplarie PVC

Mecanici utilaje grele